היום לכל עסק הכי קטן שיש, קיים אתר אינטרנט. אתר בודד עולה לפלטפטרמת האינטרנט כאשר סביבו יש מיליוני אתרים אחרים. חלקם מפרסמים מוצרים ושירותים שונים משלו וחלקם מוצרים ושירותים שדומים לו והם מהווים תחרות עבורו. בעבר, התחרות הייתה קטנה יותר, כי עסק מסוים היה מתחרה מול העסקים שהיו נמצאים בקרבתו הפיזי. כיום המצב שונה, מהסיבה שהקרבה הפיזית כבר לא משחקת תפקיד. לעסקים יש מתחרים בסביבתם הקרובה והרחוקה ברמת המדינה וגם בסביבה העולמית. כל העסקים הללו נמצאים באינטרנט והלקוחות יכולים למצוא אותם בלחיצת כפתור במחשב, בטאבלט או בסמארטפון בקלות. כמו שאתם מבינים, כללי המשחק בפרסום ושיווק של עסק השתנו וכעת כמות המתחרים גדולה פי כמה וכולם נמצאים באינטרנט.

אז מהו קידום אתרים?

לכל העסקים שקיימים יש אתר אינטרנט שעולה בתוצאות החיפוש. בעלי העסקים רוצים להיות ראשונים במנועי החיפוש, שכן סביר להניח כי הלקוחות יכנסו לבדוק את האתרים שעולים עבורם בחיפוש פשוט בדף הראשון, מקסימום השני. קידום האתרים למעשה דואג להביא את האתר של העסק למקומות אלו.

מהן חברות לקידום אתרים?

חברות לקידום אתרים, הן חברות שמכירות היטב את האלגוריתם של מנוע החיפוש הגדול בעולם גוגל והן יודעות איך לפעול על מנת להביא את העסק למקומות הראשונים בחיפוש. בין הפעולות שחברות אלו עושות הן: בניית אתר בעזרת מערכות תומכות גוגל, הקפדה על נראות האתר והמעברים בו, תכנון של צבעי האתר על מנת שימשכו את הגולשים להיות בו והכנסת תוכן מעניין על התחום שהם משווקים. ככל שהאתר יהיה מושך, מזמין, מעניין ומביא ערך אמיתי לגולשים, יותר אנשים ישארו בו ליותר זמן והוא יקודם למקומות הראשונים.

איך תבחרו את חברת קידום האתרים הטובה ביותר עבורכם?

  1. ודאו כמה ניסיון יש לחברה בנושא של קידום אתרים ומהי השיטה שלהם לעשות זאת.
  2. ביחרו חברה לקידום אתרים שמקדמת את האתר באמצעות מספר פעולות ולא רק על ידי בניית אתר או כתיבת תוכן.
  3. בקשו לראות הצלחות של החברה עם לקוחות אחרים. בקשו לראות אתרים שקודמו על ידם לעמודים הראשונים בגוגל ובקשו לדבר עם לקוחות אלו על מנת לקבל המלצות.
  4. בידקו שלא מדובר בחובבנים. אם מבטיחים לכם את העמוד הראשון בודאות ובתוך זמן קצר, ז ה צריך לעלות לכם נורה אדומה.
  5. ודאו מה אתם מקבלים כחלק מקידום האתר ושלא מבטיחים לכם הבטחות ומגדלים באויר.
  6. ודאו שהמחיר הוא לא גבוה מידי וגם לא נמוך מידי.

לסיכום, כיום קידום אתרים הוא דבר חשוב והכרחי מאוד על מנת להגיע ללקוחות פוטנציאליים של העסק שלכם. המטרה שלכם היא להיות כמה שיותר גבוה בתוצאות מנוע החיפוש. כדי לעשות זאת ביחרו חברת קידום אתרים שמבינה היטב בתחום.