אפליקציית הכביסה שמשנה את פני המשחק בתל אביב

ריכוז נושאים

כביסי היא שירות כביסה תל אביבי המציעה מגוון שירותי כביסה לתושבי תל אביב. הם פועלים כבר יותר משנתיים וכיום פועלים עם צוות של 10 אנשים.

החברה נוסדה על ידי שני חברים שהיתה להם בעיה עם כביסה משלהם. הם הרגישו שזה יקר מדי, גוזל זמן ולא נוח לעשות כביסה בעצמם, אז הם הקימו את החברה הזו כדי להקל על אנשים בתל אביב. מכבסה זמינה כעת 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, גם בחגים!

תל אביב היא עיר עם הרבה אנשים ואין מספיק מכבסות. אפליקציית הכביסה Laundry פתרה את הבעיה על ידי מתן שירותי כביסה בתל אביב.

מכבסה נוצרה כדי לפתור את בעיית המחסור במכבסות בתל אביב, ישראל. בעיר יש הרבה אנשים ואין מספיק מכבסות. המייסדים, שהיו שותפים לדירה באותה תקופה, ידעו כמה קשה למצוא מקום לעשות בו כביסה ולכן הקימו את Laundry כדי לספק שירותי כביסה בתל אביב.

החברה מספקת שירותי איסוף והחזרה ללקוחות הזקוקים לניקוי בגדיהם אך אין להם זמן או מקום לכך בעצמם. הם מציעים גם מכונות לשירות עצמי ללקוחות שרוצים לעשות כביסה משלהם בבית או על החוף

כביסה היא אפליקציה חדשה המציעה שירותי כביסה בתל אביב.

Laundry היא אפליקציית הכביסה הראשונה והמובילה בתל אביב. החברה נוסדה על ידי שני חברים, שרצו להקל על חייהם של אנשים. הם יצרו אפליקציה לנייד שמאפשרת להזמין שירותי כביסה בתל אביב.

מטרת החברה היא לספק שירותי כביסה איכותיים במחיר משתלם. מכבסה מציעה איסוף ומשלוח חינם של בגדים, וכן שירותי ניקוי יבש בתל אביב.

Laundry מספקת ללקוחות גם שירות קונים אישיים בחינם, כך שהם יכולים לנקות את הבגדים שלהם מבלי לצאת מגדרם ולעשות נסיעות נוספות לחנות או למכבסה.

Laundry היא אפליקציה שנוצרה כדי להקל על חייך. הם שירותי הכביסה המובילים בתל אביב, עם מגוון רחב של שירותים שיתאימו לצרכים שלכם.

לאפליקציה יש מספר תכונות שיעזרו לכם לנהל את הכביסה שלכם. ניתן להזמין איסוף ליום המחרת ולבחור מתוך שלושה זמני איסוף שונים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להזין את הכתובת שלך ומכבסה תשלח מישהו לקחת את הבגדים מהבית או מהמשרד שלך. לאחר מכן הבגדים מנוקים ומועברים אליך בחזרה תוך 24 שעות.

כביסה מציעה גם שירותים נוספים כמו ניקוי יבש, גיהוץ, ניקוי שמלות, שינוי ועוד!

Laundry היא סטארטאפ תל אביבי שמשנה את הדרך שבה אנשים מכבסים את הכביסה שלהם.

Laundry מספקת אפליקציית כביסה הן למשתמשי אנדרואיד והן למשתמשי iOS. זהו פתרון קל לפי דרישה לאנשים שעסוקים מכדי לכבס בעצמם. כביסה זמינה 24/7 ויכולה לספק את הבגדים הנקיים שלך תוך 30 דקות בלבד.

Laundry היא סטארטאפ המספק שירותי כביסה ללקוחותיהם בתל אביב. הם החברה המובילה בנישה זו ומספקים שירותים ליותר מ-10,000 לקוחות מדי חודש.

Laundry הוקמה על ידי שני חברים שהיו מתוסכלים מהיעדר שירותי כביסה איכותיים בתל אביב. הם הקימו את Laundry במטרה לספק שירות איכותי ללקוחותיהם במחיר סביר.

Laundry מציעה שלושה סוגים שונים של חבילות – Basic, Standard ו-Premium. החבילה הבסיסית כוללת כביסה וייבוש של בגדים ואילו החבילה הסטנדרטית כוללת כביסה, ייבוש, גיהוץ וקיפול בגדים. חבילת הפרימיום כוללת גם ניקוי יבש וכביסה לאנשים שאלרגיים או רגישים לחומרי ניקוי או מרככי כביסה.

קישורים ממומנים

עשוי לעניין אותך
איך להשיג יותר לייקים לטיקטוק?

TikTok היא אפליקציית מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לשתף סרטונים קצרים עם אחרים. האפליקציה קיימת כבר זמן מה והיו לה עדכונים רבים, כאשר העדכון האחרון שוחרר

קידום אתרים אורגני
כיצד תבחרו חברה לקידום אתרים?

היום לכל עסק הכי קטן שיש, קיים אתר אינטרנט. אתר בודד עולה לפלטפטרמת האינטרנט כאשר סביבו יש מיליוני אתרים אחרים. חלקם מפרסמים מוצרים ושירותים שונים