אפליקציית הכביסה שעושה לרווקים חיים קלים וזולים

אתם עובדים מסביב לשעון או שהלו"ז שלכם עמוס וצפוף, ואין לכם זמן לעשות כביסה? או שאולי אתם ממש שונאים את היום בו אתם כבר חייבים לכבס או לקפל את הכביסה שלכם, או את הימים בהם עליכם להגיע למכבסה הקרובה אליכם? בכל מקרה, הגעתם בדיוק למקום הנכון, כי יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם. אז אם גם לכם אין מכונת כביסה בבית, או שנמאס לכם לכבס בעצמכם, או שאין לכם זמן, כוח או אפשרות להגיע למכבסה, הגיע הזמן שתכירו את אפליקציית "כביסי" – אפליקציית כביסה שעושה לרווקים ולבעלי העסקים מהמרכז חיים קלים וזולים יותר.

הכירו את אפליקציית "kVisi"

בין אם אתם גברים רווקים ששונאים לכבס או לקפל ואתם גרים לבד, ובין אם אתן נשים עסוקות שמשלבות קריירה ואימהות, או שאולי אין לכם בכלל בעיה לכבס ולקפל אבל אין לכם מכונת כביסה – בכל מקרה, מדובר באפליקציית כביסה המושלמת בשבילכם. כיום, השירות אמנם יתאים לכם רק אם אתם גרים או עובדים באזור תל אביב, רמת גן או גבעתיים, שאלו אזורי השירות של החברה. אך לטענת החברה בעתיד היא תרחיב את אזורי השירות שלה, ולכן כדאי לכם להכיר אותה גם אם כרגע היא לא מספקת שירות באזור המגורים או באזור העבודה שלכם. אז כעת, נרצה להבין איך למעשה זה עובד, ומה בעצם כל כך טוב בזה.

איך עובד התהליך?

ראשית, נכנסים לחנות האפליקציות בנייד ומורידים את אפליקציית "kVisi". לאחר מכן, מאשרים את תנאי השימוש, ומגדירים את מאפייני המשתמש שלכם – כמו שם, אימייל (לקבלת חשבונית במקרה של ביצוע הזמנה), וטלפון. שימו לב שללא הזנת טלפון לא ניתן להזמין את השירות, וזאת כדי שנציגי החברה יוכלו להשיג אתכם במקרה הצורך. ואז אם רוצים אפשר ללחוץ על כפתור הזמנת שירותי מכבסה, כאשר במקרה זה צריך להגדיר את טווחי השעות לאיסוף ולהחזרת ההזמנה, ואת הכתובת.

איך האפליקציה תשדרג את החיים שלכם?

להלן היתרונות העיקריים של השימוש באפליקציית "kVisi":

* אם עד היום חשבתם שכדי לקבל שירותי מכבסה בתל אביב או בכל עיר אחרת, אז אתם צריכים להגיע למקום כדי לתת למכבסה את הבגדים, ואז להגיע שוב כדי לאסוף את הבגדים – כיום זה כבר ממש לא ככה. בזכות אפליקציית כביסה "כביסי" המהפכנית, כיום אתם יכולים לקבל שירותי כביסה הכוללים איסוף והחזרה עד לפתח הדלת של הבית.

* הזמנת השירות מתבצעת באפליקציה בעברית (או באנגלית – למעוניינים בכך), שהיא מאוד נוחה, נגישה וידידותית למשתמש. כל תהליך הזמנת שירותי הכביסה לוקח שניות בודדות, מה שחוסך זמן רב ומהווה יתרון משמעותי.

* מדובר בדרך הכי נוחה ומהירה כדי לדאוג לכביסה שלכם שקיימת כיום. כך שכשאתם משתמשים באפליקציית כביסה של "kVisi" אתם לא רק מזמינים את השירות בשניות, ונהנים משירותי כביסה כך שאתם לא צריכים לכבס בעצמכם, ואתם לא רק יכולים לקבל שירותי קיפול בגדים, אלא אתם גם לא צריכים להגיע למכבסה כלל. וזאת שכן אנשי השירות של החברה מגיעים עד אליכם – גם לשם איסוף הבגדים וגם לשם החזרתם. וזהו שירות ייחודי וחדשני, שבטח לא תקבלו מכל מכבסה בתל אביב או ברמת גן.

להורדת אפליקציית כביסי באנדרואיד >> 

להורדת אפליקציית כביסי באייפון >> 

קישורים ממומנים

עשוי לעניין אותך

קידום אתרים אורגני

כיצד תבחרו חברה לקידום אתרים?

היום לכל עסק הכי קטן שיש, קיים אתר אינטרנט. אתר בודד עולה לפלטפטרמת האינטרנט כאשר סביבו יש מיליוני אתרים אחרים. חלקם מפרסמים מוצרים ושירותים שונים

חברות אחסון אתרים מומלצות

חברות אחסון אתרים מומלצות ב2021

יש הרבה אפשרויות אחסון אתרים נהדרות, אבל צמצמנו אותן למאות חברות אירוח אתרים, ויש כמה מחברות אירוח אתרים הטובות ביותר שמציעות מגוון רחב של תכונות,