אפשרויות הבנייה והסגנון לשערים משתנות, וההתקנה שלהן יכולה לעלות בין 200 ל -600 דולר. דלתות קישור שרשרת הן הבחירה הפופולרית ביותר מכיוון שהן אופציה חסכונית עם עלויות חומר ושכר עבודה נמוכות יותר במהלך ההרכבה. החומרים שנבחרו לדלת משפיעים גם הם על העלות הכוללת, כאשר אפשרויות כגון אלומיניום, פלדה, עץ, ויניל וברזל עבודה עולות בין 300 ל -4,000 דולר.

בכל הנוגע להתקנה ולטיפול בשערי כניסה לבנייני מגורים, העלויות ישתנו בהתאם לסוג וסגנון מערכת הדלתות והחומרים. גם עלות הדלת המותקנת משתנה בהתאם לחומר המשמש ולכמות העבודה הכרוכה בהתקנת הדלת.

מספר גורמים משפיעים על עלות שער הגישה למגורים שלך, כולל הספק, גודל וחומר והתקנת דלת אוטומטית. העלות המדויקת של התקנת דלת חשמלית תלויה במספר גורמים, כולל גודלה, סוג החומרים וסוג המערכת האוטומטית.

העלויות יכולות לנוע בין 750 $ ל -4,800 $ לעבודה והתקנה של מערכת דלתות חשמליות

עלויות התקנת שערים חשמליים משתנות בהתאם להיקף הפרויקט בין 750 $ ל -1,800 $, עם תוספת של 3,000 $ ל -3,000 $ עבור התקנת מערכת אוטומטית. אם כבר התקנת גדר, הוספת מנגנון שהופך את הגדר לעלות אוטומטית פחות מעלות ההתקנה של גדר שלמה עם שערים אוטומטיים.

אם תבחר בשער כניסה אוטומטי

יהיה עליך להחליט אם אתה מעדיף קלט מקלדת, קלט מבוסס כרטיס או סוג אחר של בקרת שער כניסה. עלות דלת הזזה אוטומטית תלויה בגודל הדלת ובסגנון שלה. גורם נוסף הוא עלות הגדרות והשערים האוטומטיים, ותוכלו לצפות לשלם כ -6,000 דולר עבור בניית שער אוטומטי זרוע או תת קרקעי, במיוחד אם שביל הגישה שלכם ייפול.

שער כניסה המותקן כחלק מגדר מלאה עושה את אותו הדבר כמו שער אבטחה

בין אם מדובר בחניה קטנה ובין אם בכביש ברוחב כפול, ניתן להשתמש בשער אבטחה אוטומטי על מנת לספק גישה מהממת ומאובטחת לנכס שלכם. ניתן להתקין מנגנון דלת אוטומטי כחומר שער בתוך הדלת הקיימת שלך.כאשר אתה בוחר התקנת דלת חדשה לבית או לעסק שלך, בחר מה הטוב ביותר לצרכי הפרטיות והאבטחה שלך. המתקין שלך יבחר את סוג ערכת הפותחים המתאים לסגנון הדלת האוטומטית וגודל הדלת האוטומטית שלך.

התקנת דלת חדשה

היא אחת הדרכים החסכוניות ביותר להעלות את ערך הבית ושל כל הנכס שלך. שערי כניסה חשמליים לא רק משפרים את האסתטיקה של הבית, אלא יכולים גם להגביר את האבטחה והערך הכללי של הבית שלכם. ללא קשר לסוג הדלת שתבחר, אנו מבטיחים שיהיו ברשותך החיישנים ובקרות הגישה הטובים ביותר לפעולת הדלת שלך.

ליתר פרטיות בבית

התקנת דלתות אוטומטית היא אופציה נוחה, והיכולת לפתוח את השער מבטיחות ביתך היא עניין של בחירה שיהיה לך שער אוטומטי שיענה על צרכי ההתקנה שלך. בעת רכישה והתקנה של שער כניסה למגורים, יש לקחת בחשבון מספר היבטים לוגיסטיים, כולל עלות, בחירת חומרים וסגנונות, והיכן להתקין אותו. אולם בסופו של דבר מדובר במציאת ההתאמה הנכונה לנכס שלך.

לחברתנו יש את הידע והציוד לחדש את הדלת הנוכחית שלך

להפוך אותה למכשיר אוטומטי או להתקין לך דלת חדשה. לאחר שהתקנת את השער האוטומטי שלך, אנו יודעים בדיוק אילו עבודות יש לבצע כדי לשמור עליו במצב מושלם, ואילו חלקים דרושים אם אתה זקוק להחלפה.

Garage Gate Service Pro

הוא סימן שירות למפעילי שערים, ואנו מוכרים שירותים להתקנה ובקרה של ציוד גישה כגון מערכות כניסה טלפוניות, אינטרקום, קוראי כרטיסים ומשדרי טלוויזיה. בהתאם למשקל וגודל שער הביטחון האוטומטי, בעלי בתים זקוקים למנועים קלים, בינוניים או כבדים. גדרות ושערים ממונעים עולים בין 730 $ ל -8,500 $ בהתאם לחומר ולסוג הפתח המשמש.למרות שקל יותר להתקין שער גדר מאשר שער חשמלי שלם בחניה שלך, רצוי להשאיר את הגדר האוטומטית למומחה.

העלות הממוצעת של התקנת פותחן שער חשמלי המחובר לחוטי אנרגיה סולארית נע בין 400 $ ל -1,000 $

התקנת שער אוטומטית עולה כ- $ 12 לכל רגל, בעוד שמחסום גישה אוטומטי המותקן על ידי איש מקצוע מוסמך יכול לעלות עד $ 3,000 או עד $ 12,000. דלתות הזזה חשמליות עולות אפילו פחות, אך יכולות לעלות עד $ 10,000 אם מותקנות על ידי מומחה.

אם תבחר בולארד אוטומטי

התקנתו עולה כ -3,000 $, אך החומרים שבהם אתה משתמש עבור שער האבטחה שלך ישפיעו על העלות הכוללת של הפרויקט שלך. חברות ביטוח רבות מפחיתות את עלויות הביטוח שלך להתקנת שער אבטחה. תושבים המתגוררים ביישובים מאובטחים יכולים לתרום לעלויות ההתקנה והתיקון של שער קהילתי.

בין אם נמאס לך מאנשים שמשתמשים בחניה שלך בכל פינה

רוצים להגביר את האבטחה של הבית שלך, או סתם רוצים ליהנות ממראה של שביל כניסה מוגן, כדאי שתקדיש את הזמן לברר אודות עלות שדרוג הבית שלך. התקנת שער כניסה יכולה לקחת זמן רב יותר ולעלות פי שניים עד שלושה משער לגן. כמה זמן לוקח התקנת דלת חדשה תלוי בגורמים רבים, כולל האם מדובר בדלת ידנית או אוטומטית, בין אם יש לה הזזה מסתובבת או הזזה, דלת גלילה או דלת גלילה אנכית.