הדבקת דשא סינטטי

הדבקת דשא סינטטי: עשה זאת בעצמך

ריכוז נושאים

שימוש בדשא סינטטי הוא פתרון חדשני, אסתטי, נוח וקל לביצוע. הדשא הסינטטי הפך בשנים האחרונות חלופה נוחה לדשא הרגיל, משום שהוא עמיד, מפחית את הצורך בתחזוקת הגינה באופן שוטף ובכך מוזיל את העלויות.

לא מעט בוחרים לבצע את הדבקת הדשא הסיננטי באופן עצמאי, לאור פשטות הפעולה והעלות הנמוכה, ללא עלות נוספת לאיש מקצוע אשר יבצע את ההתקנה.

מה כדאי לדעת ובאיזה חומרים מומלץ להשתמש?

היכן ניתן להדביק דשא סינטטי?

ניתן להדביק את הדשא הסינטטי כמעט בכל מקום שתרצו ותבחרו. המיקומים הפופולריים ביותר לשימוש והתקנה הינם גינות פרטיות או גנים ציבוריים. בשנים האחרונות התרחב השימוש בדשא הסינטטי וכיום תוכלו למצוא אותו בשטחים ציבוריים ועירוניים, מסעדות, בתי קפה, גני משחקים ציבוריים, אולמות אירועים ועוד.

ניתן להדביק את הדשא הסינטטי על משטח ישר וחלק, כמו ריצוף או בטון. בנוסף, ניתן להדביק את הדבק על אדמה כחלופה נוחה לדשא רגיל המצריך טיפול יום-יומי.

סוגי דבקים מותאמים לדשא סינטטי

ישנם מספר סוגי דבקים המיועדים להדבקת דשא סינטטי. בחירת הדבק המתאים לסוג המשטח הוא השלב הראשון והחשוב ביותר.

חשוב לבחור את הדבק בצורה מותאמת ומושכלת, כדי להימנע מנזקים ותיקונים בהמשך לאחר ההתקנה. בחירה שגויה של דבק, עלולה להביא עמה נזקים כלכליים ובזבוז זמן מיותר.

ישנם מספר סוגי דבקים המיועדים לדשא סינטטי. מתוכם שני סוגים עיקריים: דבק חד רכיבי ודבק דו רכיבי.

דבק חד רכיבי

דבק חד רכיבי הינו דבק המיועד להדבקת דשא סינטטי באופן ישיר. דבק מסוג זה הינו בעל עמידות בפני מים, טמפרטורות קיצוניות, זעזועים וחבלות. הדבק מגיע בצורת שפורפרת לשימוש אישי ופרטי.

המוצר מיועד בצורתו לשימוש של אדם פרטי, ללא ניסיון קודם בשימוש. הוא מגיע מוכן לשימוש, זמן הייבוש מאפשר ייבוש מספיק מהיר במקביל לאפשרות להמשיך לעבוד על המשטח (לא מתייבש מהר מדי). בנוסף, הסרת הדשא הסינטטי לאחר שימוש בדבק מסוג זה אינה מסובכת וללא השארת נזקים על גבי המשטח.

הדבקים המוצעים לשימוש באתר הינם PRO 45P (דבק חד רכיבי לעץ ולדשא סינטטי), וגרין פיקס (דבק חד רכיבי להדבקת משטחי דשא סינטטי).

דבק דו רכיבי

דבק דו רכיבי משמש לרוב בעלי מקצוע, בבואם לבצע עבודה במשטחים גדולים. הדבק מגיע לרוב בתוך פח או דלי. הדבק מתייבש יחסית מהר (לאחר 15-20 דקות בממוצע), על כן מומלץ לבצע עבודה זריזה, מדויקת ומתוזמנת כאשר בוחרים לעשות שימוש בדבק מסוג זה.

הדבק הדו רכיבי הוא חזק ומסיבי, בעל עמידות גבוהה במיוחד. הדבק הדו רכיבי מתאים להדבקת משטחי דשא סינטטי, יריעות גומי וחיפויי רצפה, בהתאם למצב השטח.

הדבק הדו רכיבי המומלץ לשימוש הינו דבק דשא Bond A+B, שהינו דבק פוליאוריתן דו רכיבי חזק.

 

קישורים ממומנים

עשוי לעניין אותך
אסטרטגיות PPC ששווה לנסות ב-2022

תחום הקידום הממומן (PPC) מסוגל לשדרג משמעותית את התוצאות העסקיות שלכם, בייחוד אם תישארו מעודכנים בכל השיפורים והמגמות האחרונות בתחום. אם יש לכם עסק ואתם

גידול צמחים ביתי
גידול צמחים ביתי בשיטה הידרופונית

גידול צמחים ביתי בשיטה הידרופונית הפך להיות פופולרי במיוחד בשנים האחרונות. אנשים רבים שמעוניינים בגידול גינה ביתית, ירוקה ושופעת, בוחרים בשיטה ההידרופונית משום שהיא משלבת